Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Windykator Terenowy

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • podejmowanie czynności windykacyjnych w terenie
  • prowadzenie negocjacji z dłużnikami oraz windykacja i inkaso zaległych płatności,
  • ustalanie indywidualnych harmonogramów spłat oraz ich monitoring
  • terminowe sporządzanie raportów windykacyjnych
  • prowadzenie dokumentacji finansowych i ich archiwizacja

Wymagania

Wymagania:

  • wykszatłcenie minimum średnie
  • dyspozycyjność do pracy w terenie
  • komunikatywność i zdolności negocjacyjne,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość zagadnień dotyczących windykacji
  • doświadczenie w dziale w windykacji
  • doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o współpracy
  • narzędzia pracy tj. laptop, telefon,
  • rozbudowane systemy motywacyjny
  • stabilizację i dobrą atmosferę wspierająca rozwój
  • szkolenia wewnętrzne