Wakacyjna praca dla studentów w Niemczech na sezon 2024!

Rostock
Umowa o pracę3 000 €brutto / mies.
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa08.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wstęp

  • Wakacyjna praca dla studentów w Niemczech na sezon 2024!Praca w nadmorskich restauracjach i hotelach, w piekarniach . start: początek czerwca koniec: koniec wrześniaJesteśmy elastyczni co do dokładnego terminu przyjazdu i wyjazdu – dostosujemy się do Ciebie!

Obowiązki

  • w serwisie na sali: pomoc kelnerom w serwowaniu dań i napojów, obsługa gości; utrzymywanie porządku; pomoc barmanom na barze, przygotowywanie napojów; sprzedaż dań z karty przy kasie (tylko dla osób z niemieckim)
  • na kuchni: pomoc kucharzom w przygotowywaniu dań, praca na zmywaku, utrzymywanie porządku
  • jako sprzedawca – obsługa gości, dbanie o ekspozycje towaru .
  • Housekeeping – dbanie o czystość według standardów obiektu.

Wymagania

  • status studenta lub ucznia
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w pracy – w zależności od zaawansowania oferujemy różne stanowiska pracy
  • samochód i prawo jazdy mile widziane
  • doświadczenie jest mile widziane

Oferujemy

  • > min. 12.41 euro brutto/h = wysokie wynagrodzenie od 2000 euro netto na miesiąc(studenci nie płacą składek)
  • ok. 180 godzin w miesiącu lub więcej
  • możliwość pracy 5 lub 6 dni w tygodniu
  • bezpłatne wyżywienie
  • zakwaterowanie płatne ok. 50-200 eur / w zależności od miejsca pracy
  • napiwki – w zależności od miejsca pracy

Benefity

Kawa i herbata
Parking dla pracowników
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1