Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Visual Merchandiser

Obowiązki

Twoje zadania:

  • planowanie powierzchni w sklepach zgodnie z polityką firmy
  • tworzenie nowych rozwiązań zwiększających sprzedaż
  • bieżąca analiza rynku i działań konkurencji
  • prezentacja towaru w sklepie i witrynach
  • współpraca z firmami zewnętrznymi

Wymagania

Nasze wymagania względem kandydata:

  • dyspozycyjność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności interpersonalne
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów graficznych

Oferujemy

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. U nas masz możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań. Zapewnimy Ci liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje. Możesz też skorzystać ze zniżek pracowniczych oraz pakietu świadczeń socjalnych. Otrzymasz również narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.