Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżahr / kadry i płace

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Trener wewnętrzny

Obowiązki

Twoje obowiązki w naszej firmie:

- planowanie i nadzór nad wdrażaniem szkoleń,

- wsparciem w procesach rekrutacji i zatrudniania,

- współpracą nad tworzeniem strategii Employer Brandingu,

- operacyjną współpracą przy otwieraniu nowych placówek.

Wymagania

Czego oczekujemy:

- min. kilkuletniego doświadczenia w skutecznym szkoleniu,

- umiejętności planowania i sporządzania prezentacji planów szkoleniowych,

- otwartości, komunikatywności,

- znajomości Power Pointa,

- zdolności wzbudzania motywacji i pasji.

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

- szkolenia,

- udział w imprezach integracyjnych,

- dobrą atmosferę w pracy.