Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Trener Personalny

Obowiązki

Twoje zadania:

- kontakt z klientem,

- prowadzenie zajęć grupowych,

- prowadzenie indywidualnych treningów,

- układanie indywidualnych treningów i planów dietetycznych dla klienta,

- motywowanie, opieka nad klientem.

Wymagania

Czego oczekujemy:

- certyfikatów ukończonych kursów,

- znajomości jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

- doswiadczenie na podobnym stanowisku - wymagane,

- odpowiedzialności, proaktywności,

- sympatycznego usposobienia, umiejętności zarażania entuzjazmem i dbałością o dobrą formę.

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

- atrakcyjne zarobki,

- darmowe korzystanie z zaplecza,

- pracę w dynamicznym zespole.