Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżaedukacja / szkolenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Trener Biznesu

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu zarządzania projektami
  • Udział w seminariach, webinariach i konferencjach
  • Udział w projektach doradczych dla Klienta
  • Wsparcie sprzedaży (konstruowanie ofert, presales, współpraca z działem handlowym, itp.)
  • Opracowywanie programów szkoleniowych i materiałów szkoleniowych
  • Stały rozwój własny w zakresie prowadzonych szkoleń i tematyki zarządzania projektami

Wymagania

Wymagania:

  • Min. 2000 godzin doświadczenia w prowadzeniu szkoleń biznesowych
  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów
  • Wykształcenia wyższego
  • Motywacji do uczenia się metodyk i standardów zarządzania projektami oraz gotowości do certyfikacji i zdawania egzaminów podnoszących kompetencje
  • Wiedzy na temat funkcjonowania biznesu i zainteresowania zarządzaniem projektami
  • Bardzo dobrej komunikacji interpersonalnej, wysokiej kultury osobistej
  • Otwartości na ludzi, chęci dzielenia się wiedzą

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę związaną z najnowszymi technologiami informatycznymi
  • Duże możliwości rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach i zdobywanie certyfikatów zawodowych
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, zwrot kosztów noclegu oraz dojazdu, rozliczane zgodnie z ustalonymi zasadami współpracy
  • Pracę w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość współpracy kontraktowej lub freelancerskiej z elastycznym czasem pracy