Tokarz CNClub Frezer CNC, obsługa i programowanie bezposrednie zatrudnienie w niemieckiej Firmie

Fürth
Umowa o pracę3 000-3 500 €brutto / mies.
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Do naszych projektów poszukujemy: Operatorow CNC/ Frezerow CNC, obsługa lub programowanie, Niemcy, do wyboru. Stawka: od 15€-17€/h Brutto +60€ diety dziennej netto Lokalizacja: Fürth ,Tuchenbach,Neuebrandenburg
Numer referencyjny:DE126945336

Obowiązki

  • • obsluga, ustawianie, programowanie : tokarek, frezarek, krawedziarek, gietarek, wykrawarek, gilotyn,
  • • uruchamianie, sterowanie i poprawianie programów CNC, (Fanuc, Sinumerik, Mazak, Heidenhain)
  • • umiejętność doboru narzędzi i parametrów skrawania
  • • dbanie o stan techniczny maszyn oraz narzędzi
  • • kontrola i pomiar części wykonywanych detali
  • • możliwość przeszkolenia w zakresie obsługi maszyn

Wymagania

  • • umiejętność obsługi tokarki lub frezarki CNC, znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych
  • • doświadczenie w pracy na maszynach CNC
  • • umiejętność poslugiwania sie narzedziami (np: mikrometr)
  • • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • • komunikatywna znajomość języka niemieckiego umozliwiajaca komunikację w pracy
  • • sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań
  • • wlasny samochod na wyjazd do pracy

Oferujemy

  • • legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • • oferuję pełne przeszkolenie z obsługi i programowania.
  • • możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.
  • • Świadczenia na święta i urlop
  • • stala niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony tlumaczona na język polski
  • • pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, zgłoszenie do niemieckiej kasy chorych
  • • dlugoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny
  • • zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce
  • • wyposażenie ochronne za darmo (obuwie, ubranie robocze oraz skrzynke z narzedziami)
  • • dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne, liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • • opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia
  • • premie za polecenie kandydata do pracy; 300€

Dodatkowe informacje

  • W przypadku zainteresowania poprosimy o kontakt (rozmawiamy po polsku) na wszystkie Panstwa pytania chetnie odpowiemy.
  • KONTAKT:
  • E-Mail: dariusz.wierzba@ims-zeitarbeit.eu
  • Mobil: 0049 17615609028
  • IMS GmbH
  • Königstraße 38
  • 33330 Gütersloh
  • Umsatz-ID: DE126945336
  • Pozdrawiamy serdecznie
  • IMS GmbH Team
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1