Umowa o pracę4 450-4 490 €brutto / mies.
Oferta opublikowana20.05.2024
Oferta wygasa01.08.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja

Wstęp

  • Poszukujemy doświadczonego tokarza CNC do pracy w Niemczech. Oferujemy stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności na nowoczesnych maszynach CNC. Wymagana jest zdolność do samodzielnej pracy oraz dobra znajomość rysunku technicznego. Zapewniamy szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Obowiązki

  • Obsługa tokarek CNC z kontrolerami Siemens, od trzech do pięciu osi
  • Konfiguracja i przestawianie maszyn CNC po przeszkoleniu
  • Obróbka elementów według rysunku technicznego
  • Wykonywanie pomiarów maszynowych i manualnych oraz kontrola określonych tolerancji
  • Kontrola wyprodukowanych elementów
  • Przeprowadzanie prac konserwacyjnych i serwisowych
  • Nadzór nad przebiegiem produkcji
  • Wykonywanie korekt na maszynie
  • Praca przy produkcji małoseryjnej

Wymagania

  • Minumum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy oraz własny transport
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Wsparcie w relokacji
  • Dieta dzienna 50-60 EUR

Dodatkowe informacje

  • Prosimy przesyłać CV w języku niemieckim
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1