Oferta opublikowana04.05.2024
Oferta wygasa29.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Tokarz

Obowiązki

Obowiązki:

  • obsługiwanie tokarki
  • nadawanie produktom odpowiedniego kształtu, wymiarów i gładkości
  • wykonywanie niezbędnych poprawek
  • praca zgodna z wyznaczonymi standardami jakości i wydajności
  • zapoznanie się z rysunkiem technicznym

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe o specjalności tokarz lub pochodne
  • doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym
  • skrupulatność
  • odpowiedzialność

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bardzo wysokie zarobki
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • ubezpieczenie dodatkowe
  • kartę Multisport lub Medicover