Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Tester Oprogramowania

Obowiązki

Podstawowe zadania

  • udział w projektach związanych ze zmianami i wdrażaniem nowych rozwiązań w systemach informatycznych
  • koordynowanie, przeprowadzanie i wsparcie testów UAT w ramach projektów rozwoju oprogramowania
  • projektowanie testów, scenariuszy testów oraz przypadków testowych
  • raportowanie wyników i statusu testów
  • prowadzenie warsztatów z użytkownikami końcowymi oprogramowania w zakresie prowadzonych testów
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi oprogramowania

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w prowadzeniu testów UAT, SIT w instytucjach sektora finansowego
  • znajomość narzędzi oraz specyfiki zarządzania testami - Jira, Testlink, SOAP UI
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość SQL w stopniu umożliwiającym wsparcie testów
  • terminowość i wysoka jakość wykonywanych zadań, dokładność i dbałość o szczegóły

Oferujemy

Wybranym osobom oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet benefitów - opieka medyczna, system kafeteryjny, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny
  • szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifiakcji zawodowych
  • premie miesięczne i nagrody roczne