Tester automatyczny

Gorzów Wielkopolski
Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Tester automatyczny

Obowiązki

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie planów testów, scenariuszy, przypadków oraz danych testowych

  • aktywny udział w budowaniu struktur dla testów automatycznych

  • tworzenie i utrzymanie testów automatycznych dla aplikacji webowych oraz mobilnych

  • przeprowadzanie testów wydajnościowych i bezpieczeństwa

  • realizacja testów manualnych dla przypadków braku możliwości automatyzacji

  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji testowej

  • opracowywanie raportów dotyczących postępu prac

  • ścisła współpraca z członkami zespołu

Wymagania

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • min. 2 lata doświadczenia w automatyzacji testów

  • umiejętność tworzenia testów automatycznych oraz znajomość narzędzi do automatyzacji testów funkcjonalnych (Selenium WebDriver)

  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów wydajnościowych (Jmeter)

  • umiejętność tworzenia planów, scenariuszy, przypadków i danych testowych

  • doświadczenie w organizacji testów

  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL

Oferujemy

To oferujemy

  • zapewniamy nieprzeciętną atmosferę w zespole profesjonalistów

  • realizujemy ciekawe i innowacyjne projekty dla klientów z całego świata, dzięki czemu możesz się z nami rozwijać

  • zapewniamy możliwość bezpłatnej nauki języka angielskiego

  • oferujemy udział w szkoleniach i warsztatach

  • organizujemy imprezy integracyjne