Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Technolog produkcji

Obowiązki

Codzienne zadania w pracy na tym stanowisku:

  • wsparcie przy wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • sprawowanie nadzoru nad produkcją
  • monitorowanie wskaźników produkcyjnych
  • zwiększanie wydajności oraz efektywności technologicznej produkcji

Wymagania

Zakres wymagań:

  • średnie lub wyższe wykształcenie (kierunek technologia produkcji i pochodne)
  • min. rok doświadczenia w pracy jako technolog produkcji
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • znajomość zasad opracowywania dokumentacji technicznej
  • umiejętność obsługi Excela

Oferujemy

My oferujemy:

  • pracę w doświadczonej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • profesjonalny onboarding
  • szkolenia i kursy dodatkowe
  • interesujące, rozwijające projekty