Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Technolog Drewna

Obowiązki

Zadania na tym stanowisku:

  • sprawowanie kontroli nad procesem produkcyjnym
  • projektowanie nowych rozwiązań technologicznych
  • praca z dokumentacją technologiczną
  • przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa w miejscu pracy
  • współpraca z przełożonym

Wymagania

Niezbędne kompetencje:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na tym stanowisku
  • znajomość branży produkcyjnej
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność myślenia strategicznego

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • niezbędne szkolenia
  • prywatną opiekę medyczną dla wszystkich pracowników
  • karty zniżkowe na paliwo
  • jasne zasady premiowania