Oferta opublikowana04.05.2024
Oferta wygasa29.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Technolog Drewna

Obowiązki

Odpowiedzialność:

  • wdrażanie odpowiednich norm i standardów jakości
  • monitorowanie pracy linii produkcyjnej
  • dbanie o prawidłowe wykorzystanie maszyn produkcyjnych
  • optymalizowanie procesów obróbki drewna
  • projektowanie nowych procesów

Wymagania

Warunki, które musi spełniać Kandydat:

  • znajomość zagadnień związanych z produkcją, mechaniką maszyn i automatyką
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie związane z technologią drewna (preferowane studia wyższe)
  • motywacja do pracy
  • samodzielność w działaniu

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • opiekę medyczną
  • Multisport lub Medicover
  • rozwijanie kwalifikacji zawodowych
  • kursy i szkolenia dodatkowe