Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Technik Utrzymania Ruchu (Mechanik/Elektryk)

Dodano: 28.04.2022

Caverion jest wywodzącym się ze Skandynawii dostawcą usług utrzymania ruchu dla zakładów przemysłowych w regionie Morza Bałtyckiego. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie utrzymywania dostępności procesów produkcyjnych naszych klientów. Nasze usługi świadczymy w oparciu o sprawdzony, efektywny model operacyjny wykorzystujący regionalne centra operacyjne, elastyczne zarządzanie zasobami oraz dobrze zdefiniowany, przejrzysty katalog usług. Dostarczamy skrojone na miarę nowoczesne rozwiązania, które stale doskonalimy i rozwijamy, zapewniając naszym klientom wysoką produktywność oraz efektywność kosztową przy zachowaniu wysokich standardów BHP.

Ze względu na rozwój swojej działalności na terenie województwa śląskiego poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu (Mechanik/Elektryk)
Zabrze
Nr ref. 116/Q4/TECH/ZAB/2021

Obowiązki

  • Wykonywanie przeglądów i napraw maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej, raportów z napraw i przeglądów.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z maszynami.
  • Usuwanie i analiza przyczyn awarii.
  • Proponowanie udoskonaleń i działań zmierzających do poprawy jakości i ciągłości produkcji.
  • Proponowanie zmian, usprawnień w pracy i rozwoju działu.
  • Realizacja i wsparcie działań z zakresu BHP
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania

§ Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub  średnie kierunkowe – mechanika/elektryka
§ Doświadczenie 2/3 lata na pokrewnym stanowisku
§ Ogólna wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, budowy maszyn
§ Predyspozycje do pracy w zespole
§ Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
§ Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym)

Oferujemy

§ Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
§ Możliwość uzyskania premii
§ Umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony
§ Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
§ Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych m.in.
ü Karta multisport
ü Prywatna opieka medyczna
ü Ubezpieczenie grupowe
ü Premia świąteczna
ü Premia BHP
ü Dofinansowanie do wypoczynku
ü Dofinansowanie do nauki
ü Owocowe czwartki
üProgram rekomendacji pracowników

Zabrze
Caverion Poland S.A.