Oferta opublikowana24.05.2024
Oferta wygasa18.08.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie napraw, remontów i przeglądów serwisowych maszyn uczestniczących w procesie produkcyjnym,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne,
  • bieżąca współpraca z zewnętrznymi serwisami oraz z operatorami produkcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne min. średnie, o profilu elektryk, elektronik lub pokrewne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość układów hydraulicznych, pneumatycznych oraz umiejętność czytania schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych,
  • doświadczenie i/lub wiedza na temat sterowników PLC Siemens, paneli operatorskich HMI oraz falowników i serwisonapedów marek Siemens, SEW, Danfoss i innych,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym.
  • uprawnienia SEP do 1 kV.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stałe możliwości rozwoju i poszerzania umiejętności,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,
  • stałą współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1