Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Technik utrzymania ruchu

Obowiązki

Czym będziesz się zajmować:

  • dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn i urządzeń
  • analizowanie przyczyn występujących problemów
  • naprawianie maszyn i urządzeń w razie wystąpienia usterki lub awarii
  • współpraca z przełożonym
  • dbanie o terminowość oraz wysoką jakość wykonanej pracy

Wymagania

Czego od Ciebie wymagamy:

  • ukończenie technikum na kierunku związanym z utrzymaniem ruchu
  • doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu
  • komunikatywny język angielski w mowie i w piśmie
  • umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

Oferta:

  • zarobki adekwatne do doświadczenia i kompetencji
  • możliwość nawiązania stałej współpracy
  • stałe godziny pracy
  • przygotowanie do pracy na stanowisku
  • dofinansowanie do posiłków