Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Technik obiektu

Dodano: 07.12.2021
Umowa o dzieło
Pełny etat

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego. Obecnie do obsługi naszych obiektów poszukujemy:

Technik obiektu

Katowice

Opis stanowiska:

  • dbanie o sprawność instalacji budynkowych: wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, gazowych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,
  • dbanie o stan techniczny budynków i ich otoczenia (parkingi, chodniki, ogrodzenia, mała architektura itp.),
  • bieżąca konserwacja i utrzymanie techniczne nieruchomości,
  • wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych oraz napraw urządzeń i instalacji: grzewczych, wentylacyjnych klimatyzacyjnych, wodno-kanalizacyjnych w obiektach,
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i usuwania awarii/usterek,
  • wykonywanie drobnych napraw rzemieślniczych w tym: drobnych prac ogólnobudowlanych, stolarsko-ciesielskich, gospodarczych,
  • wsparcie obsługi awarii w obiektach.

Wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie techniczne,
  • doświadczenie zawodowe w obsłudze technicznej nieruchomości,
  • znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych,
  • znajomość systemów BMS,
  • uprawnienie energetyczne SEP zakresie eksploatacji urządzeń Gr. I do 1 kV.
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),
  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wiedza z zakresu obsługi komputera (MS Office),
  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji,
  • stanowisko z potencjałem rozwoju w organizacji,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość odbycia wielu szkoleń zawodowych,
  • opieka zdrowotna, ubezpieczenie, szkolenia,
  • ciekawa, pełna wyzwań praca,
  • zapewniamy niezbędne narzędzia pracy.