Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa14.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Dołącz do zespołu KH–Kipper Sp. z o.o. producenta zabudów na samochody ciężarowe, poszukujemy osoby na stanowisko: LOGISTYK

Obowiązki

  • Przyjmowanie i wydawanie pojazdów.
  • Przygotowanie dokumentów gwarancyjnych na produkowane wyroby.
  • Ewidencja pojazdów. Tworzenie raportów o dostarczonych podwoziach.
  • Kontakt z odbiorcami gotowych wyrobów.
  • Kontakt z firmami spedycyjnymi i dostawcami.
  • Kompletowanie dokumentów do odpraw celnych.
  • Nadzór wysyłek eksportowych.
  • Samokontrola na stanowisku pracy.

Wymagania

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Znajomość branży samochodowej i podstawowych przepisów transportu drogowego.
  • Prawo jazdy kat. B. ( mile widziane prawo jazdy kat. C )
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej.
  • Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISPORT, piknik rodzinny, impreza firmowa)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach.

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Karta sportowa
Dofinansowanie wypoczynku
Program poleceń pracowników
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1