Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Technik instalacji ogrzewania poszukiwany ! Praca za granicą !

ikona Dodano: 05.06.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa
ikona 25 - 30 € / godzinę
ikona Rekrutacja zdalna

Technik instalacji ogrzewania poszukiwany ! Praca za granicą !
Monachium

Obowiązki
·        instalacja i konserwacja systemów ogrzewania oraz wentylacji
·       montaż rur, montażu klimatyzacji, czynności hydrauliczne i monterskie.

Wymagania
·        komunikatywna  znajomość języka niemieckiego,
·       uczciwość, pracowitość, sprawność,

·       doświadczenie na stanowisku

Oferujemy
·        pracę stałą od poniedziałku do piątku, do max 10h/dziennie,
·       sporadycznie sobota pracująca,
·        pracę w rzetelnej, solidnej firmie,
·        niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio
         z pracodawcą,

·        stawka godzinowa 25€-30€ w zależności od umiejętności i doświadczenia

Każdemu zatrudnionej osobie gwarantujemy:
·        pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,
·        prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
·        opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
·        prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
·        pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo

·        firma jest pomocna w znalezieniu zakwaterowania dla pracownika, koszt po stronie kandydata

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Klauzula informacyjna więcej
ikonaMonachium
LUKSMANN HR