Team Leader- prace przy recyklingu makulatury

Konin Żagański
Umowa o pracę30 złbrutto / godz.
Oferta opublikowana06.02.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Team Leader- prace przy recyklingu makulatury

Obowiązki

  • zbiórka makulatury magazynowanie jej w miejscu wyznaczonym oraz obsługa belownicy (maszyna zgniatającej),
  • Sortowanie i przygotowanie odpadów do wywozu z zakładu Klienta,
  • Nadzór nad jakością pracy Pracowników tymczasowych na zmianie.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie lub zawodowe,
  • dyspozycyjność do pracy 5 dni w tygodniu na 3 zmiany w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uczciwość,
  • chęć do pracy.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową lub umowy zlecenie w pełnym wymiarze godzin,
  • wynagrodzenie 30,00 zł brutto za godzinę + dodatek funkcyjny 500,00 zł brutto,
  • pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do soboty.

Dodatkowe informacje

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
  • Klikając w przycisk "Aplikuj" lub "Wyślij" wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przez OUTWORKING SA danych osobowych zawartych w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko, na które Pani/Pan niniejszym aplikuje.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1