Umowa o pracę8 000-9 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa27.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • HammerJobs Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się Kontrolą Jakości oraz ReWork (naprawą komponentów) dla przemysłu. Wspieramy również procesy produkcyjne. Współpracujemy z największymi firmami motoryzacyjnymi w Europie. Jakość jest u Nas na pierwszym miejscu.

Obowiązki

  • Nadzór nad projektem od strony technicznej oraz organizacyjnej
  • Dbałość o jakość prac i przestrzeganie zasad BHP
  • Współpraca z przedstawicielami klienta podczas realizacji projektów
  • Zarządzanie zespołem
  • Monitorowanie i raportowanie postępu prac do odpowiedzialnych osób
  • Kontrola nad postępem realizacji projektu oraz jego jakością
  • Dbałość o prawidłowy przepływ informacji w zespole
  • Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z osobami na niższych stanowiskach

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (minimum B2)
  • Umiejętności organizacyjne oraz predyspozycje do zarządzania ludźmi
  • Wiedza na temat dokumentacji technicznej i wymagań jakościowych
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 8000-9500 zł brutto
  • Zakwaterowanie oraz dojazd na projekt
  • Odzież robocza oraz niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz – długotrwała współpraca