Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Tapicer

Obowiązki

Obowiązki:

  • tapicerowanie mebli
  • odnawianie mebli wykonanych z drewna
  • wykonywanie mebli tapicerowanych i przedmiotów dekoracyjnych
  • wykańczanie elementów
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na stanowisku pracy

Wymagania

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na tym stanowisku
  • wykształcenie zawodowe - mile widziane
  • dobre zdolności manualne
  • umiejętność obsługi komputera
  • zaangażowanie

Oferujemy

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • pracę w profesjonalnym środowisku
  • umowę o pracę
  • stałe godziny pracy
  • premie okresowe