Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Talent Acquisition & HR Specialist with French

ikona Dodano: 08.06.2022

Talent Acquisition & HR Specialist with French

Łódź
Aplikuj/Aplikuj/2022/20/5

Zadania:

  • Koordynowanie procesów rekrutacyjnych w Polsce i zagranicznych jednostkach organizacji,
  • Kontakt z Hiring Managerami w celu ustalenia strategii pozyskiwania kandydatów oraz zapotrzebowania,
  • Prowadzenie projektów Employer Brandingowych,
  • Samodzielne poszukiwanie kandydatów oraz współpraca z agencjami rekrutacyjnymi,
  • Utrzymywanie kontaktu z kandydatami.

Wymagania:

  • Znajomość języka francuskiego i angielskiego w stopniu zaawansowanym (min. B2+),
  • Doświadczenie w środowisku korporacyjnym,
  • Wysoki poziom zdolności komunikacyjnych,
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji lub HR.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów zawierający: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę multisport,
  • Rozwój w międzynarodowym środowisku.

ikonaŁódź
HRK S.A