Szwaczki przemyslowe zatrudnimy do pracy w Niemczech, od zaraz

Szwaczka bez znajomosci jez.niemieckiego

Niemcy

Obowiązki:

  • Szycie mebli biurowych (rozne materialy)
  • Szycie tapicerki samochodowej (rozne matarialy)

Wymagania:

  • Bez znajomosci jezyka niemieckiego mile widziana
  • Wyksztalcenie w zawodzie Szwacz/Szwaczka
  • Wieloletnie doswiadczenie w branzy
  • Chec do podjecia pracy za granica
  • Mile widziane prawo jazdy oraz wlasny srodek transportu

Oferujemy:

  • Dlugoterminowe zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • Niemiecka umowe o prace
  • Mozliwosc podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesieczne
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Wsparcie dysponenta polskojezycznego

Ariel

A jak z warunkami mieszkaniach, które oferuje ten pośrednik? Pokoje jedno, dwu czy więcej osobowe. Hotele robotnicze , prywatne kwarery?

Lacrus

Wszystkie OPINIE są pisane przez pracowników AGENCJI tzn : Witaliego Janke Anne i resztę bandy WSZYSCY są na zdjęciu powyżej na balkonie. Tak wyglądają OPRAWCY naiwnych i dobrych fahowców PRACOWNIKÓW = POLACZKÓW

Piter

Tłumaczą się TYLKO WINNI ok.