Szlifierz odlewów

Altötting
Umowa o pracę15 €brutto / godz.
Oferta opublikowana08.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników do pracy na odlewniach żeliwa. APT-CERTA Sp. z o.o., działająca na Polskim i Niemieckim rynku od listopada 2013 roku, świadcząca również usługi w zakresie Agencji Pracy Tymczasowej (w kraju nr certyfikatu 10220) oraz na terenie Niemiec- Erlaubnis, poszukuje dla Niemieckiej firmy do pracy tymczasowej na terenie Niemiec pracowników na stanowisko: Szlifierz
Numer referencyjny:01/UE/2022

Obowiązki

  • – miejsce pracy: Bawaria – Niemcy
  • – Praca w Odlewni żeliwa przy szlifowaniu odlewów o gabarytach do kilkudziesięciu kg
  • jest to oferta pracy tymczasowej
  • do obowiązków pracownika należy szlifowanie odlewów żeliwnych za pomocą szlifierek ręcznych i stacjonarnych

Wymagania

  • – doświadczenie minimum 2 lata
  • – odpowiednie kwalifikacje zawodowe
  • – uczciwość
  • – dyspozycyjność
  • – brak nałogów

Oferujemy

  • – wynagrodzenie 15,00 euro brutto na godzinę
  • – zakwaterowanie gratis w bliskiej odległości od zakładu
  • – respektowane prawo do urlopu
  • – możliwość uzyskania doświadczenia w prężnie działającym Niemieckim przedsiębiorstwie
  • – pracę w miłej atmosferze
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1