Umowa o pracę2 400-3 000 €brutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa01.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Jesteśmy polskim biurem pośrednictwa pracy o numerze certyfikatu: 23793, które od ponad 20 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicami naszego kraju. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistego zaangażowania, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszych Klientów w Niderlandach poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowiskach takich jak: szklarz / monter okien

Obowiązki

  • - Oferta pracy tymczasowej,
  • - Praca polega na mierzeniu, docinaniu i w wstawianiu szyb do ran okiennych,
  • - Załadunek i rozładunek samochodu,
  • - Montaż okien na różnych projektach na terenie całej Holandii,
  • - Możliwość nadgodzin,
  • - Start pracy: możliwie jak najszybciej

Wymagania

  • - Wymagane doświadczenie na podanym stanowisku,
  • - Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego,
  • - Prawo jazdy kat. B,
  • - Umiejętność pracy w zespole,
  • - Wysoka kultura osobista (kontakt z klientem).

Oferujemy

  • - Zatrudnienie na niderlandzkich warunkach,
  • - Wynagrodzenie 540 - 600 euro netto za 40 godzin pracy wypłacane tygodniowo zawsze na czas,
  • - Płatne dni urlopowe,
  • - Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w domach/mieszkaniach wyposażonych w AGD i RTV z bezpłatnymi mediami i dostępem WiFi,
  • - Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne,
  • - Opieka koordynatora polskiego,
  • - Auto firmowe + karta paliwowa,
  • - Odzież firmowa.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1