Szklarnia z pomidorami i ogórkami!

Middenmeer
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa23.07.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę, inny
Wymiar etatupełny etat

Miejsce pracy: Middenmeer, Zuid-Holland (Holandia)

Numer referencyjny: Szklarnia z pomidorami i ogórkami! /jobs.pl

Opis stanowiska:

  • praca szklarniowa przy zbiorze pomidorów i ogórków, zrywaniu liści, okręcaniu pędów, zawieszaniu haków,
  • praca na sortowni polega na kontroli jakości warzyw oraz pakowaniu ich

za dobre wyniki w pracy Klient wypłaca tygodniowo od 10€ do 40€ bonusu!

  • praca w godzinach 7:00 - 17:00 (w przypadku zwiększonej ilości pracy możliwe nadgodziny), odzież robocza (koszulka i spodenki) zapewnione jest przez Pracodawcę,

Wynagrodzenie: 2200-2800€ brutto!

Wymagania:

  • dostępność na min. 6 miesięcy
  • brak leku wysokości - praca na wysięgnikach (wysokość do 3/4 m)
  • brak przeciwwskazań do pracy na szklarni
  • motywacja do pracy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stałą pracę (umowę o pracę - umowa holenderska)
  • gwarancję godzin (minimum 36h/tydz.!)
  • wypłatę tygodniową
  • wypłatę dodatku wakacyjnego co tydzień
  • bonus dla kierowców (wypłacane netto z wynagrodzeniem)
  • dodatki zmianowe
  • brak opłat za dojazd do/z pracy
  • kwaterunek z certyfikatem SNF
  • zwrot kosztów eksterytorialnych
  • możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach branżowych i językowych
  • opiekę polskich koordynatorów.

Wymagane dokumenty

  • Ważny, niezniszczony dowód osobisty lub paszport.
  • Dokument potwierdzający posiadanie własnego, imiennego konta bankowego.
  • Numer SOFI (dotyczy tylko osób, które pracowały już w Holandii).

Kontakt telefoniczny i WhatsApp:

+48 604-397-970

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1