SZKLARNIA - Kwiaty - praca za granicą - Od zaraz - BEZ języka!

Langeweg
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa03.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja

Wstęp

  • JobRun jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów.Obecnie dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy osoby do: SZKLARNIA - Kwiaty - praca Holandia - Od zaraz - BEZ języka!Miejsce: Holandia, LangewegNr referencyjny: NL-SZKW
Numer referencyjny:NL-SZKW

Obowiązki

  • pielęgnacja kwiatów doniczkowych
  • pakowanie kwiatów
  • prace szklarniowe

Wymagania

  • gotowość do pracy od zaraz
  • BEZ angielskiego / znajomość jest atutem

Oferujemy

  • holenderska umowę o pracę
  • wynagrodzenie TYGODNIOWE zawsze na czas
  • dodatek wakacyjny oraz godziny urlopowe
  • DUŻO godzin pracy
  • możliwość długiej współpracy
  • zakwaterowanie
  • firmowy transport

Dodatkowe informacje

  • Prosimy o kontakt telefoniczny 517362797, 517017884, 518891884 lub CV przesłać na maila.
  • Zapraszamy do kontaktu!
  • Prosimy o dołączenie klauzuli:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę JobRun (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1