Stolarz - przyczepy campingowe - Niemcy, atrakcyjne zarobki, zakwaterowanie

Bayreuth
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa01.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Miejsce pracy: Bayreuth (Niemcy)

Numer referencyjny: jobs.pl

Obowiązki:

  • przygotowywanie mebli i zabudowy meblowej zgodnie z zamówieniem klienta
  • montaż mebli i zespołów przy budowie wyposażenia dla Camperów i przyczep kempingowych
  • pozostałe prace związane z montażem umeblowania w tych pojazdach
  • kontrola jakości

Wymagania wobec kandydata:

  • doświadczenie w pracy jako stolarz
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane auto na wyjazd

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w pełni wyposażonych z dostępem do mediów.
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Stawka 2650 Euro na rękę

Prosimy składać aplikacje za pomocą APLIKUJ TERAZ

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 728 829 422

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1