Stolarz / Cieśla - atrakcyjne warunki

Norymberga
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja, budownictwo

Wstęp

Obowiązki

praca na stanowisku stolarz a meblowego lub budowlanego

Wymagania

podstawowa znajomość języka niemieckiego
doświadczenie na stanowisku Ślusarza
prawo jazdy kat. B
własny samochód (mile widziane)

Oferujemy

· umowę o pracę zawartą z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach
· długoterminową współpracę
· zakwaterowanie
· pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach
· stawkę godzinową od 13 – 15 €
· dietę za przepracowaną godzinę 6 €
· możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
· punktualne wypłaty
· 24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)
· odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
· opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
· pomoc w przyporządkowaniu odpowiedniej klasy podatkowej
· świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje pod numerem 531 809 729