Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa27.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

  • Agencja zatrudnienia NJU JOB (nr wpisu 28666) poszukuje dla swoich klientów kandydatów na stanowisko stolarz.

Obowiązki

  • Wykonywanie i konserwacja przedmiotów drewnianych lub drewnopodobnych oraz montaż okien

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenia kierunkowe techniczne mile widziane
  • ponad 3 lata doświadczenia na stanowisku stolarza
  • prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy

  • zatrudnienie na szwajcarskich warunkach, na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 36 CHF brutto/godz + 16 CHF netto diety dziennej
  • zorganizowanie zakwaterowania (koszt, ok. 150-200 CHF/ tyg)
  • pomoc naszych koordynatorów przez cały okres trwania zatrudnienia

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane zapraszam do wysyłania cv w j. niemieckim

Tel: +48 690 602 660
Tel: +48 690 601 660

NJU JOB (KRAZ. 28666)