Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Stolarz

Obowiązki

Czym będziesz się zajmował:

  • prace pomocnicze przy montażu mebli i elementów drewnianych na jachtach
  • pomoc przy wykonywaniu elementów do mebli skrzyniowych, przeznaczonych do wyposażenia jachtów
  • obróbka elementów drewnianych / z materiałów drewnopodobnych
  • obsługa maszyn i urządzeń stolarskich
  • pomoc przy kompletowaniu i montażu elementów konstrukcyjnych

Wymagania

Idealny kandydat to osoba posiadająca takie kompetencje jak:

  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie stolarz
  • znajomość zastosowania maszyn stolarskich i elektronarzędzi
  • znajomość czytania rysunku technicznego (mile widziana)
  • zdolności manualne
  • chęć uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności

Oferujemy

Co możemy Tobie zaoferować:

  • Tworzenie wyjątkowych, luksusowych produktów
  • Nasz zespół to grupa utalentowanych, profesjonalnych pasjonatów
  • Umowa o pracę, zlecenie lub umowa B2B
  • Gwarantujemy wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenia na życie
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji