Kasa Stefczyka jest największą spośród wszystkich kas w Polsce. Działamy na rynku usług finansowych od ponad 20 lat. Wielokrotnie zdobywaliśmy prestiżowe wyróżnienia przyznawane przez klientów oraz byliśmy doceniani jako pracodawca. Jak to robimy?Stawiamy na tych, którzy mają pasję i energię, następnie stwarzamy im przestrzeń do rozwoju a potem doceniamy!Pracuj z Nami!

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Starszy Opiekun Finansowy
Katowice
OF/07/10/2017/EW

Obowiązki:

  • pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klienta w zakresie świadczonych usług,
  • dokonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych,
  • aktywna sprzedaż produktów finansowych,
  • udział w akcjach marketingowych,
  • sporządzanie i weryfikacja dokumentacji w zakresie świadczonych usług,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe),
  • min. rok doświadczenia w obsłudze klienta w branży finansowej,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • entuzjazm w realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami,
  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność.

Zyskasz:

  • Umowę o pracę,
  • Sfinansowane przez Pracodawcę szkolenie wstępne przygotowujące do pracy, za które otrzymasz wynagrodzenie,
  • Rozbudowany pakiet szkoleń, dających możliwość rozwoju Twoich kompetencji,
  • Klarowne zasady awansu (ponad 70% kadry managerskiej pochodzi z awansu wewnętrznego),
  • Dofinansowanie karty MultiSport,
  • Premię gwarantowaną w okresie adaptacji, a później udział w systemie premiowym, dzięki któremu podwyższysz swoje zarobki.
 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj”

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

kamil

wielkie ukłony w stronę firmy Personal Pilot ! pracuje póki co kilka tygodni ale nie mam zadnych zastrzeżeń. znalezli mi prace w moim zawodzie i jestem bardzo zadowolony. odpisuja zawsze na maila, dzwonia. moge smialo polecic

Adam

Ja jestem zadowolonym klientem i nie mam przeciwwskazań na dalsza współprace z ta firmą

Artur

Polecił mi ich kumpel i jak na razie jest spoko, bo w sumie co do nich należalo zrobili i wywiązali się z tego co obiecali. Jak ktoś się zastanawia czy lepiej samemu się za czymś obejrzeć czy działać przeż agencję to osobiście polecam agencję