Stanowisko: Dekarz

Emmen
Umowa o pracę14 €brutto / godz.
Oferta opublikowana23.04.2024
Oferta wygasa19.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Dołącz do Nas! Praca w renomowanej firmie o europejskim zasięgu! Czy marzysz o stabilnej pracy w firmie, która działa przez cały rok? To świetnie, że tu jesteś! Nasza firma to wieloletnia holenderska agencja pośrednictwa pracy, z ponad 26-letnim doświadczeniem, która oferuje nie tylko pracę, ale także wsparcie i komfort naszym pracownikom.

Obowiązki

  • Jako dekarz będziesz odpowiedzialny za wykonywanie różnorodnych prac związanych z montażem, naprawą i konserwacją dachów. Będziesz pracować zarówno na nowych budynkach, jak i przy remontach istniejących konstrukcji. Twoje zadania będą obejmować układanie pokryć dachowych, montaż izolacji, ocieplenia, montaż rynien i rur spustowych oraz naprawy wszelkich usterek związanych z dachami.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w pracy jako dekarz lub pokrewnej specjalizacji.
  • Znajomość różnych technik układania pokryć dachowych, w tym gontów, blachy, papy, dachówek ceramicznych i betonowych.
  • Umiejętność obsługi narzędzi i maszyn dekarskich.
  • Zdolność do czytania i interpretacji rysunków technicznych oraz planów budowlanych.
  • Dobra kondycja fizyczna i zdolność do pracy na wysokościach.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.
  • Dokładność, precyzja i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Znajomość przepisów i norm bezpieczeństwa pracy związanych z pracą na wysokościach.
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie budowlanej.
  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie kolegów z zespołu.
  • Atrakcyjną stawkę 14,27 EUR brutto.
  • Opiekę polskiego koordynatora.
  • Ubezpieczenie.
  • Gwarancję zakwaterowania przez biuro.
  • Dodatek do zakwaterowania.
  • Cotygodniowe wynagrodzenie.

Dodatkowe informacje

  • Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu jako dekarz, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na podany adres e-mail: info@weurk.com