W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy z okolic Stuttgartu poszukujemy sprzedawcy.

Sprzedawca wyrobów mięsnych
Ellwangen

Obowiązki

  • produkcja, wyrób, sprzedaż mięsa, wędlin, serów, ryb, pieczywa na stoisku w markecie
  • obsługa i informowanie klienta

Wymagania

  •  min. 2 -letnie doświadczenie w pracy jako sprzedawca
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane auto do dyspozycji

Oferujemy

  • praca od zaraz
  • stawka poczatkowa od 11€/h brutto (do uzgodnienia, w zależności od kwalifikacji)
  • zatrudnienie na cały etat (40h/tyg.)
  • pierwsza umowa na rok, następnie na czas nieokreślony
  • możliwe nadgodziny
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie
  • zakwaterowanie opłaca pracownik (ok.300€/mies.)

Aplikacje prosze kierowac na:
+49 3683 4664010
www.praca.click/job750

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Ellwangen

Quickjobs.de