• GoWork.pl
  • Praca
  • Sprzedawca
  • Sprzedawca w kontenerze Würth BAULOC® ulokowanym na dużej inwestycji budowlanej w Ostrołęce

Sprzedawca w kontenerze Würth BAULOC® ulokowanym na dużej inwestycji budowlanej w Ostrołęce

Ostrołęka
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne doradztwo techniczne w punkcie sprzedażowym oraz aktywna sprzedaż klientom bezpośrednio na terenie inwestycji budowlanej
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji magazynowo - sprzedażowej
  • Optymalne planowanie stanów magazynowych i przyjęcia towaru
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję, porządek i estetykę punktu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta lub doradztwie technicznym
  • Znajomość branży technicznej/budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy z klientami bezpośrednio na budowie
  • Doświadczenie techniczne (mile widziane: budowlane, mechaniczne, elektryczne, elektrotechniczne)
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Wsparcie przełożonego oraz kadry trenerskiej na każdym etapie adaptacji
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Telefon komórkowy oraz tablet ipad z systemem ułatwiającym codzienną pracę
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej

Benefity

Spotkania integracyjne
Firmowa biblioteka
Ubezpieczenie na życie
Firmowa drużyna sportowa
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie wypoczynku
Program poleceń pracowników
Dofinansowanie nauki języków obcych

Dodatkowe informacje

Sklepy BAULOC® ulokowane na dużych inwestycjach budowlanych zajmują się sprzedażą asortymentu dotyczącego chemii budowlanej, chemii technicznej, techniki zamocowań, BHP, narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, produktów p.poż. i innych.

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1