Biuro pośrednictwa pracy In Person specjalizuje się w zatrudnianiu pracowników tymczasowych, delegowaniu personelu do pracy oraz werbowaniu i selekcji pracowników dla wszystkich branż.  Służymy pomocą firmom ze wszystkich sektorów: od hotelarstwa i gastronomii po informatykę, od logistyki po technikę, od opieki zdrowotnej po usługi biznesowe i inne.       Firma In Person nawiązuje ze swoimi zleceniodawcami bliską współpracę w celu zapewnienia im jak najlepszych rozwiązań w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Jesteśmy w stanie to osiągnąć dzięki bogatemu doświadczeniu, zaangażowaniu i fachowości naszego personelu. Nasze wyjątkowe podejście polega na obsłudze naszych klientów w sposób indywidualny i rzeczowy.

Sprzedawca
Racibórz

Obowiązki

  • Sprzedaż detaliczna
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Wykładanie towarów
  • Przyjmowanie towaru
  • Praca na stanowisku mięsno-wędliniarskim

Wymagania
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Doświadczenie w handlu
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: od 2300 zł. brutto/miesiąc
  • Praca w systemie dwuzmianowym

Ewa

Osobiscie nie polecam. Zbyt czeste bledy w naliczaniu wynagrodzenia, stawka za godzine duzo ponizej najnizszej krajowej. Ogolnie rzecz biorac...lipa straszna

Natalia

@len menken na jakim stanowisku pracowałeś? Warto zaznaczać dokładnie co się robiło i w jakim mieście. Ze względu na to, że w Agencji Pracy In Person jest bardzo wiele aktualnych ofert pracy, w których zarobki wyglądają zupełnie inaczej.

Neron

Pracowałem w Holandii na produkcji i było dobrze.Mieszkanie miałem dobre, tylko nie zawsze koledzy byli dobrzy.