Sprzątanie - zakład produkcyjny - Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie
Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa15.07.2024
Branżafizyczna

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Zadania:

  • Utrzymanie porządku na hali produkcyjnej (praca z myjkami ciśnieniowymi)
  • Praca w godzinach 06:00-14:00 od poniedziałku do piątku

Wymagania:

  • sumienność i dokładność
  • dodatkowym atutem będą badania sanitarno-epidemiologiczne

Co oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • 32 zł brutto/godz.
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED (Pakiet Podstawowy) i możliwość dokupienia wyższych pakietów w atrakcyjnej cenie

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojej aplikacji

lub o kontakt telefoniczny: 885 877 556 (poniedziałek-piątek, 8:00 - 16:00)