Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Dodano: 08.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 - 3400 zł / miesiąc

Jesteśmy Firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług porządkowych i czystościowych.

Poszukujemy Osoby (z grupą) na stanowisko:

- Pracownik sprzątający.

LOKALIZACJA:
- Dąbrowa Górnicza - Gołonóg.

Sprzątanie
Dąbrowa Górnicza

Obowiązki
- sprzątanie  pomieszczeń biurowych,
- sprzątanie pomieszczeń socjalnych,
- sprzątanie ciągów komunikacyjnych,
- sprzątanie sanitariatów ,
- sprzątanie szatni,
- opróżnianie koszy na śmieci.

Wymagania
- Bardzo mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
- punktualność i odpowiedzialność,
- staranność i dokładność,
- trzeźwość i kultura osobista,
- sumienne i rzetelne wykonywanie obowiązków pracowniczych.

Oferujemy
- umowa o pracę,
- umowa na cały etat,
- wynagrodzenie od 2800 zł brutto/ miesiąc,
- terminowość wynagrodzenia,
- stabilne zatrudnienie,
- praca zmianowa od  poniedziałku do piątku,
- godziny: 14:00 - 22:00.

- Bardzo mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

795575144