Specjalista/ Specjalistka ds. Administracyjnych

Skawina
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Organizacja wyjazdów służbowych,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Obsługa rozliczeń wydatków i prowadzenie zestawień administracyjnych
  • Koordynacja terminarza spotkań firmowych i pomoc w ich organizacji,
  • Obsługa centrali telefonicznej i skrzynki mailowej firmy,
  • Zaopatrywanie biura w niezbędne artykuły,
  • Wsparcie pracowników w bieżących sprawach,
  • Prowadzenie kalendarza Prezesa firmy oraz wsparcie w codziennych zadaniach,
  • Bieżące wsparcie przełożonego w codziennych obowiązkach.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z klientem,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wielozadaniowość,
  • Dokładność i konsekwencja w działaniu.

To oferujemy

Przyjazną atmosferę pracy,

Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju swoich kompetencji,

Prywatną opiekę medyczną LuxMed w 100% finansowaną przez pracodawcę,

Dofinansowanie platformy MyBenefit, gdzie możesz korzystać z wielu programów rabatowych, zakupów w sklepach internetowych czy karty sportowej MultiSport,

Program poleceń,

Atrakcyjne zniżki na produkty firmowe.

Wysoką kulturę pracy: W Lynka każdy jest tak samo ważny – niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, przekonań czy orientacji. Szanujemy się nawzajem, tworzymy środowisko pełne akceptacji i wsparcia.

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Dofinansowanie nauki języków obcych
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1