Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżamarketing / reklama / pr

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista Seo

Obowiązki

Na czym będzie polegać Twoja praca:

  • optymalizacja serwisów internetowych
  • pozyskiwanie linków
  • pozycjonowanie SEO
  • pomoc przy wdrażaniu i realizacji projektów marketingowych
  • dbanie o wykonywanie zadań w terminie

Wymagania

Jakie wymagania powinien spełniać kandydat:

  • doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków
  • umiejętność pozycjonowania stron internetowych
  • znajomość Google Ads
  • znajomość narzędzi Google Analytics
  • dobra znajomość branży marketingowej

Oferujemy

Zapewniamy:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń w oparciu o doświadczenie i kompetencje
  • przejrzyste reguły premiowania
  • wsparcie przełożonego
  • imprezy integracyjne
  • pozytywny zespół