Specjalista ds.inwestycyjno-technicznych

Drzewce
Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania obiektów w tym współpraca ze służbami w zakresie bezpieczeństwa, reagowanie na awarie, usterki
  • Nadzorowanie jakości usług firm zewnętrznych (facility service provider, usługi sprzątania, ochrona)
  • Udział w procesach związanych z przygotowaniem, realizacją, odbiorem i rozliczeniem inwestycji/remontów/konserwacji w tym ich koordynacja
  • Opracowywanie, prowadzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn, urządzeń i budynków, współtworzenie wewnętrznych regulaminów i procedur
  • Sporządzanie bieżących sprawozdań, kontrola kosztów, rozliczenie i analiza zużycia mediów
  • Inicjowanie i wdrażanie działań optymalizujących pracę i koszty
  • Udział w przygotowaniu budżetów operacyjnych i inwestycyjnych
  • Nadzorowanie realizacji harmonogramów prac, ich jakości oraz realizacji budżetu
  • Współpraca z urzędami w tym konserwatorem zabytków, biurami projektowymi, firmami wykonawczymi w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji
  • Koordynacja przeglądów z UDT
  • Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego, preferowane 3 lata
  • Wiedza techniczna na temat utrzymania nieruchomości
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy własnej, sumienność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność,
  • Samodzielność i zaangażowane podejście do wykonywanych zadań
  • Uprawnienia budowlane i/lub branżowe
  • Znajomość programów kosztorysowych oraz programów środowiska Autocad

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w przyjaznej atmosferze pracy, w otoczeniu uzdrowiskowej miejscowości
  • Zadania, w których możesz wykazać się dużą samodzielnością
  • Możliwość podnoszenia kompetencji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1