Specjalista ds. Zapewnienia Jakości (m/k)

Nowy Dwór Mazowiecki
Oferta opublikowana15.03.2024
Oferta wygasa13.06.2024
Branżakontrola jakości

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej,
  • Analizowanie wymagań Klientów, proponowanie rozwiązań,
  • Prowadzenie testów stabilności,
  • Analizowanie wyników pomiarów,
  • Analizowanie odchyleń procesowych/szukanie przyczyn,
  • Współpraca z działem produkcji w zakresie wprowadzania korekt.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Obsługa komputera i praktyczna znajomość pakietu MS-Office,
  • Dbałość o szczegóły,
  • Nastawienie na rezultaty i umiejętność proponowania rozwiązań,
  • Umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętności analityczne,
  • Umiejętność organizacji pracy i ustalania priorytetów,
  • Motywacja do podejmowania inicjatywy i szybkiego opanowania nowych zadań,
  • Odpowiedzialność, uczciwość w realizacji powierzonych zadań, rzetelność,
  • Mile widziana znajomość technik analiz fizyko-chemicznych.

Oferujemy:

  • Pracę w Ciechanowie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00,
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, bony świąteczne),
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji.