BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

 Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. zamówień publicznych z orzeczeniem o niepełnosprawności

Reda
SPZAM/2017/11/25

Obowiązki

  • Informowanie Klientów firmy o obowiązujących procedurach wyłaniania dostawców / wykonawców w ramach realizowanych projektów dofinansowanych ze środków UE,
  • Przygotowywanie dokumentów niezbędnych do wszczęcia i prowadzenia postępowania ofertowego zgodnie z zasadą konkurencyjności w ramach inwestycji współfinansowanych ze środków UE (w tym zapytania ofertowego) zgodnie z zapisami wniosku o dofinansowanie,
  • Opracowywanie projektów regulaminów i procedur wewnętrznych w zakresie udzielania zamówień publicznych prowadzonych w oparciu o zasadę konkurencyjności oraz ich aktualizacja,
  • Wsparcie Klientów firmy na etapie zamieszczania ogłoszenia na stronie internetowej wnioskodawcy i rozsyłania zapytań ofertowych,
  • Publikacja ogłoszeń w Bazie Konkurencyjności lub Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej,
  • Analiza poprawności zebranych ofert i ich zgodności z zapytaniem ofertowym,
  • Sprawdzenie poprawności całej dokumentacji dotyczącej przeprowadzonego postepowania (w tym umowy z dostawcą/wykonawcą),
  • Sporządzanie protokołów z wyboru dostawcy/wykonawcy w oparciu o zebrane oferty.

Wymagania

  •        Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  •        Wkształcenie wyższe (preferowane z zakresu prawa, ekonomii, zarządzania, administracji),
  •        Minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań zakupowych realizowanych w ramach inwestycji współfinansowanych ze środków UE na dostawy, usługi oraz roboty budowlane oraz postępowań o udzielenie zamówienia publicznego po stronie zamawiającego (w oparciu o zasadę konkurencyjności),
  •      Znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz innych aktów prawnych regulujących zagadnienia zamówień publicznych,
  •      Znajomość zasad wyłaniania dostawców / wykonawców w ramach projektów badawczo-rozwojowych, wdrożeniowych i inwestycyjnych współfinansowanych ze środków UE zgodnie z zasadą konkurencyjności,
  •     Umiejętność samodzielnego opracowania kompletnej dokumentacji pozwalającej na wszczęcie, przeprowadzenie oraz udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z zasadą konkurencyjności,
  •     Dobra znajomość tematyki funduszy UE i zasad realizacji oraz rozliczania projektów,
  •     Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność posługiwania się Internetem,
  •     Bardzo dobra organizacji pracy własnej, dokładność i samodzielność,
  •     Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  •          Udział w realizacji ciekawych projektów,
  •         Pracę w energicznym i otwartym zespole,
  •         Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń,
  •         Szkolenia podnoszące wiedzę i kwalifikacje,
  •         Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub na zlecenie,
  •         Możliwość pracy zdalnej,
  •         Pakiet medyczny dla pracowników oraz kartę Multisport.

Nasz strona: www.bponetwork.pl

Nasz.facebook: BPONetwork Sp.zoo

Nasza infolinia: 517 770 018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK APLIKUJ TERAZ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ada

Elastyczne podejście do pracownika. Duże możliwości rozwoju i czerpania nowej wiedzy. Miło i bezstresowo. Polecam.

antonin

Firma OK. Dużo świetnych fachowców w warsztatach, handlowców i innych. Zdarza się jednak tam zatrudniać rzekomych uzdrawiaczy biznesu którzy wywracają do góry nogami to co wcześniej inni zbudowali. szykuje się kolejna klapa tak jak w 2012

anno

Frima baradzo mi się podoba , a tak samo atmosfera jaka panuje w tej firmie