Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. zakupów

ikona Dodano: 19.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie dokumentacją zakupową
  • realizacja procesów zakupowych towarów u zewnętrznych dostawców, nadzór nad nimi
  • realizacja procesu zamówień wyrobów gotowych na dziale produkcyjnym
  • analiza i selekcja ofert dostawców, wybór dostawców
  • tworzenie, administracja i monitorowanie zamówień w ERP Optima
  • kontrola jakości dostarczonych towarów zgodnie z karta jakości
  • realizowanie raportów na potrzeby ISO9000
  • wyszukiwanie nowych dostawców materiałów i usług
  • nadzór nad rozliczeniami finansowymi z dostawcami zagranicznymi
  • współpraca z urzędami celnymi
  • poszukiwanie nowych dostawców zagranicznych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość ERP Optima
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów
  • Dokładność, sumienność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • szkolenia, kursy zawodowe, udział w konferencjach branżowych
  • przyjazną atmosferę pracy oraz możliwości rozwoju osobistego
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin

Telka SA

Telka SA to rodzinna firma o międzynarodowym zasięgu. Od ponad 20 lat tworzymy rozwiązania zbudowane na doświadczeniu i potrzebach klientów.

Jesteśmy polską firmą z własnym kapitałem. Zajmujemy się handlem rusztowaniami i szalunkami oraz wynajmem i montażem tych elementów. Spółka została założona w 1999 roku. Przez lata swej działalności firma zdobywała doświadczenie działając na rynku lokalnym oraz międzynarodowym.

Tworzymy zgrany zespół, w którym każdy czuje się ważny. Zarówno siedziba firmy jak i zakład produkcyjny znajduje się w Oleśnicy k. Wrocławia.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Miejsce pracy: 56-400, Spalice ( gm. Oleśnica, woj. Dolnośląskie).

Klauzula informacyjna więcej
Specjalista ds. zakupów
ikonaOleśnica
Telka SA