Specjalista Ds. Windykacji

Gorzów Wielkopolski
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista Ds. Windykacji

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Negocjacje/Mediacje oraz kompleksowa obsługa spraw windykacyjnych,
  • Prowadzenie negocjacji na etapie polubownym,
  • Raportowanie do przełożonych,
  • Realizacji standardów jakości,
  • Czynności z zakresu poszukiwania kontaktu z dłużnikiem,
  • Uczestnictwo w kluczowych dla firmy projektach.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Nastawienie na jakość pracy, w szczególności we współpracę z klientem,
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,
  • Chęć stałego rozwoju i poszerzania kompetencji,
  • Komunikatywność,
  • Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Stale godziny pracy,
  • Praktyczne wykorzystanie nabywanej wiedzy,
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych i pogłębiających kompetencje,
  • Wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego,