Specjalista ds. Szkoleń/ Trener wewnętrzny

Warsaw
Oferta opublikowana10.04.2024
Oferta wygasa09.07.2024
Branżahr / kadry i płace

Jesteśmy agencją pracy ARTTIME. Świadczymy usługi outsourcingu i pracy tymczasowej na terenie Polski.

Stale się rozwijamy i działamy z myślą o dynamicznie zmieniającym się rynku pracy, dlatego poszukujemy osoby na stanowisko:

Warszawa, Ochota

Obowiązki:

  • Badanie potrzeb szkoleniowych we współpracy z kadrą kierowniczą oraz działem HR

  • Tworzenie planów szkoleniowych oraz przeprowadzanie szkoleń

  • Opracowywanie materiałów warsztatowych oraz szkoleniowych

  • Wsparcie w procesie adaptacyjnym nowych pracowników

  • Administracja i obsługa platformy szkoleniowej

  • Współtworzenie polityki rozwoju pracowników

  • Wykształcenie wyższe – mile widziana psychologia, socjologia bądź pokrewne

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka ukraińskiego/ rosyjskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość języka polskiego w stopniu bardzo dobrym

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów poszerzających kompetencje miękkie i twarde

  • Znajomość zagadnień związanych z rozwojem pracowników

  • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Zaangażowanie, komunikatywność i kreatywność

  • Niezbędne narzędzia do realizacji codziennych zadań

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w rozwijającej się firmie

  • Pakiet benefitów i atrakcyjny system motywacyjny

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole i współpracę między działami

  • Możliwość rozwoju w ramach wewnętrznych struktur