Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

ikona Kraków
ikona Dodano:13.07.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów oraz realizacja napływających zamówień
  • Aktywna sprzedaż oraz realizacja założonych planów sprzedażowych i marżowych
  • Obsługa połączeń przychodzących, wychodzących oraz korespondencji
  • Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb
  • Rozwiązywanie ewentualnych problemów dotyczących dostawy zamówionego towaru
  • Aktywny kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientami biznesowymi
  • Regularna aktualizacja wpisów w bazie danych
  • Administracja i praca z wewnętrznym systemem zamówień
  • Monitorowanie realizacji zamówień
  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Dbanie o wizerunek firmy i atrakcyjność ofert na rynku
  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie trwałych i partnerskich relacji z klientami
  • Dbałość o najwyższą jakość obsługi transakcji sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych na podstawie VIN pojazdu i katalogów producenta
  • Telefoniczna oraz mailowa pomoc klientom przed oraz po sprzedaży produktów
  • Udzielanie informacji o oferowanych produktach oraz ich dostępności
  • Dbałość o skuteczne zabezpieczenie mienia związanego ze stanowiskiem pracy
  • Przestrzeganie terminowego i prawidłowego wykonywania poleceń pracodawcy i przełożonych
  • Wykonywanie innych zadań zaleconych przez przełożonego
  • Wykonywanie zadań przydzielonych w ramach wsparcia pozostałych działów
  • Pełnienie zastępstwa w przypadku nieobecności innego pracownika

Nasze wymagania

  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność współpracy z klientem
  • Komunikatywność, rzetelność, dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat od początku zatrudnienia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym
  • Inne świadczenia pozapłacowe (szeroki pakiet prywatnej opieki medycznej, grupowe ubezpieczenie na życie i od NNW, Pracownicze Plany Kapitałowe, pracownicze zniżki na zakup produktów z asortymentu)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Elit Polska poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta.

Jeśli jesteś otwarty/a i lubisz kiedy coś się dzieje, masz w sobie gen negocjatora/ki, potrafisz i lubisz pracować z klientami oraz jesteś ambitny/a i lubisz osiągać stawiane przed Tobą cele – jesteś osobą której szukamy!

ELIT Polska sp. z o.o.

ELIT Polska to wiodący dystrybutor części motoryzacyjnych, materiałów eksploatacyjnych i wyposażenia warsztatowego na polskim rynku.

ELIT jest częścią LKQ Europe, spółki zależnej LKQ Corporation, wiodącego dystrybutora części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i pojazdów przemysłowych w Europie. Obecnie firma zatrudnia około 26 000 osób w ponad 20 krajach europejskich.

Klauzula informacyjna więcej
Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
ikonaKraków
Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska