Specjalista ds. rozliczania kontraktów budowlanych

Wrocław
Oferta opublikowana08.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa, inżynieria, budownictwo

Wstęp

Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:
Numer referencyjny:25/01/2023

Obowiązki

  • Kontrolowanie kosztów związanych z realizacją budowy,
  • Przygotowywanie dokumentacji do rozliczenia budowy,
  • Rozliczanie robót podwykonawczych i prowadzonych siłami własnymi,
  • Analizowanie przebiegu realizacji kontraktu od strony ekonomiczno-finansowej,
  • Kontrolowanie umów, faktur i  zobowiązań pod względem formalno-rachunkowym,
  • Opracowywanie raportów z przebiegu prac wykonywanych na budowie,
  • Sporządzanie kalkulacji roboczych, rozliczanie etapów robót,
  • Sporządzanie miesięcznych raportów dotyczących kontraktu

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie  w rozliczaniu i administrowaniu kontraktami infrastrukturalnymi,
  • znajomość prawa budowlanego, cywilnego, zamówień publicznych mile widziana,
  • dobra znajomość obsługi MS Office,
  • komunikatywność,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę,
  • premie, bonusy,
  • kawa/ herbata,
  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych projektach,
  • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • karnet na zajęcia sportowo-rekreacyjne

Dodatkowe informacje